درباره محصول

Table of Contents

10 مدل از بهترین ترازوی خانگی دیجیتال + خرید آنلاین

این ترازو خانگی امکان اندازه گیری دقیق وزن مواد غذایی مختلف را به سادگی برای شما در منزل فراهم می کند. Th​is h​as be᠎en g en erated wi th the he​lp of GSA Con​te​nt Gen erat or Dem​oversi​on​.

ترازو برای اندازه گیری جرم یک ماده ترازو شیشه ای استفاده می شود. • این محصول در داخل کشور و بر اساس مختصات اقلیمی ایران تولید و تنظیم شده است لذا دقت آن بیشتر از انواع مشابه خارجی می باشد.

This  po᠎st w᠎as writt​en by GSA​ Con te᠎nt Genera tor ​DEMO .

از قرار دادن ترازو بر روی موکت، فرش و یا سطح شیبدار جدا خودداری نمایید. در صورتی که برای مدت طولانی از ترازو استفاده نمیکنید از قرار دادن اجسام بر روی آن جدا خودداری نمایید.

منبع تغذیه ترازو نیز یک عدد باتریCR2032 است که در صورت اتمام شارژ باتری نشانگر اتمام شارژ بر روی صفحه نمایش داده میشود. Post was created ᠎by G SA  Conte᠎nt G᠎en᠎erat​or Demover sion!

در ترازوهای دیجیتال نیز باید به بزرگی صفحه نمایش اعداد و سایز آنها دقت کنید تا به مشکل بر نخورید.

شما عزیزان برای روشنکردن این دستگاه باید یک باتری قلمی در آن قرار دهید. یک ترازوی خوب باید ظرفیت تحمل وزن شما را داشته باشد.

بنابراین بابت پیشرفت حاصل شده حس خوب و انگیزهای برای ادامه خواهید داشت. اگر از این مقادیر پایین بیایید، در معرض خطر اختلال در عملکرد طبیعی بدن خود قرار خواهید گرفت.

بهتر است در هنگام خرید این محصول به نکاتی نظیر برند، وزن، ابعاد، نمایشگر، قابلیت تنظیم صفر، قابلیت اندازهگیری (گرم، اونس)، حداکثر ظرفیت قابل اندازهگیری، دقت اندازهگیری (خطا)، قیمت، جنس و سایر قابلیتهای آن توجه نمایید.

امروزه ساخت ترازوی فروشگاهی، خود به تجارتی پرسود در بازار انواع ترازو تبدیل شده و انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیتهای مختلف، ساخته و به بازار عرضه شدهاند که از آن جمله میتوان ارتباط با صندوق فروشگاهی و کارت خوان و بارکدخوان را نام برد.

ترازوهای هایتک در طرح ها و رنگ های متنوع، با دقت اندازه گیری دقیق و کیفیت ساخت مطلوب برای وزن کشی انتخاب مناسبی است.

جواب این سوال بسیار سخت است و همه ترازوهای هوشمند کیفیت یکسانی ندارند. اگرچه تنها ارزان بودن یک ترازوی آشپزخانه نمیتواند ملاکی برای خرید آن باشد، اما شما میتوانید ترازوی آشپزخانه ارزان و با کیفیت را در بین انواع مدلهای ترازوی آشپزخانه، با گارانتی و خدمات پس از فروش ایرانی و خارجی بیابید و خریداری کنید.

ترازوی خانگی ارزان را میتوانید در بین انواع ترازو خانگی بیابید. خرید ترازو آشپزخانه کاربرد کاملا مشخصی دارد و آن هم وزن کردن مواد مختلف خوراکی برای درستکردن خوراکهای مختلف و انواع ترشی و کیک و شیرینی است.

دسته از پر فروش از ترازوی دیجیتال می باشد که در فروشگاه ها وجود دارد. در قدیم نیز انواع گوناگونی از ترازوها وجود داشته و مورد استفاده قرار می گرفته است.

اکثر زنان عادی نیز در محدوده ۲۵ تا ۳۱ درصد قرار دارند. همچنین دارای یک کاسه است تا با ریختن مواد به داخل آن، به ظروف دیگر نیاز نداشته باشید؛ البته با قابلیت صفر کردن ترازو، میتوانید مواد غذایی دلخواهتان را با ظرف نیز اندازهگیری کنید.

مواد غذایی باقیمانده از سریهای پیش میتواند دقت اندازهگیری را کاهش داده و باعث رشد باکتری شود. از آن جایی که در مدلهای آنالوگ از فنر استفاده میشود بنابراین هر نوع ساییدگی و پارگی در این فنر میتواند میزان اندازه گیری شده را با خطا همراه سازد.

• ترازو حتما در سطح صاف ، سفت و متوازنی قرار بگیرد ، در غیر اینصورت در اندازه گیری خطا رخ می دهد.

قابلیت BMI : BMI شاخص توده بدنی هر فرد می باشد. این طراحی به دلیل استفاده کاربران این دستگاه ها در محیطهای مرطوب یا خیس مانند حمام می باشد.

ورود شما را به دنیای دیجیتال با انواع ترازوهای دیجیتالی تبریک میگوییم. ترازوهای دیجیتال نسبت به ترازو های عادی از دقت بالاتری برخوردار بوده و قابل اعتماد هستند.

ترازوهایی که ۴ الکترود دارند معمولاً از دقت بالاتری برخوردار هستند. اما برای اولین تجربه نیاز است که از دستور پخت درست و نسبت دقیق مواد غذایی استفاده نمایند.

برای مثال فرض کنید در دستور پخت یک کیک آمده که سه پیمانه و بیست و پنج گرم آرد نیاز دارید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو دیجیتال بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.