درباره محصول

Table of Contents

 

 

ترازو خانگی
ترازو خانگی

 

برای خرید ترازو دیجیتال از تولید کننده سان ست با شماره های تماس بگیرید.

09124080275 مدیر فروش مهدی نوروزی
۰۹۱۲۳۰۸۳۵۰۵ جمشید‌ نوروزی مدیریت
۰۹۰۲۱۵۰۵۵۵۰ پشتیبانی و واتس اپ

 

اگر اهل آشپزی هستید و به خوشمزه‌تر شدن غذای خود فکر می‌کنید،(Household scales) حتما به یک ترازوی خانگی نیاز خواهید داشت. ترازو خانگی یک از مهم‌ترین نیازهای یک آشپزخانه است که برای اندازه‌گیری مقدار دقیق مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با ترازوی خانگی به راحتی می‌توانید مواد غذایی را اندازه‌گیری کنید و یک غذای خوشمزه و بی‌نظیر را برای اهالی خانه تهیه نمایید. علاوه بر این، برای کاهش وزن نیز به این ترازو نیاز دارید. در رژیم‌‌های غذایی موجود شما ملزم به استفاده از مقدار درستی از مواد غذایی در طول روز خواهید بود. اندازه این مواد کاملا مشخص بوده و باید به طور دقیق مصرف شود تا نتیجه موردنظر را به دنبال داشته باشد.

این کار را می‎توانید با استفاده از یک ترازوی آشپزخانه انجام ‌دهید. هم‌چنین باید یک ترازوی وزن‌کشی نیز داشته باشید تا نتیجه کارتان را به صورت دوره‌ای بررسی نمایید و از میزان کاهش وزن خود آگاه شوید تا انگیزه بیشتری برای ادامه رژیم پیدا کنید. با توجه به این موارد به نظر می‌رسد خرید ترازو خانگی امری ضروری بوده و یکی از مهم‌ترین لوازم خانه و آشپزخانه محسوب می‌شود. بنابراین، اگر قصد خرید دارید، حتما ادامه مقاله را دنبال نمایید تا با انواع ترازو خانگی بیشتر آشنا شوید.

 

ترازو خانگی آشپزخانه

ترازو خانگی آشپزخانه در دو نوع دیجیتال و عقربه‌ای تولید می‌شود. ترازوهای عقربه‌ای نیاز به باتری یا برق ندارند و با فنر کار می‌کنند. در این ترازوها یک  صفحه ساعت مانند دیده می‌شود که دور آن با اعداد پر شده است.

یک عقربه نیز در وسط این اعداد قرار دارد که وزن مواد غذایی را نشان می‌دهد. ترازوی دیجیتال نوع دیگری از ترازوی خانگی آشپزخانه است که اعداد حاصل از اندازه‌گیری را بر روی صفحه نمایش خود نشان می‌دهد. ترازوی دیجیتال برای کار کردن نیاز به باتری یا برق شهری دارد و مواد را به طور دقیق اندازه‌گیری می‌کند.

قبل از خرید ترازوی آشپزخانه باید بدانید که چه نوع ترازویی می‌خواهید. اگر اندازه‌ دقیق مواد غذایی برایتان مهم است، بهتر است ترازوی دیجیتال را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید. ترازوی دیجیتال دردسر کمتری دارد، اندازه‌گیری را با دقت بیشتری انجام داده و اعداد را به طور واضح  بر روی صفحه نمایش نشان می‌دهد.

10 مدل از بهترین ترازو+ خرید آنلاین

ترازو خانگی شیشه‌ای

از دیگر ترازوهایی که برای مصرف خانگی تهیه می‌شود، ترازوی وزن‌کشی است. همان‌طور که گفتیم، ترازوها در طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. ترازوی خانگی شیشه‌ای یکی از جذاب‌ترین و پرطرفداترین ترازوی وزن‌کشی است. این ترازوها یک صفحه گسترده شیشه‌ای دارند که معمولا به دو شکل مربع یا دایره می‌باشد.

فرد برای وزن‌کشی بر روی صفحه شیشه‌ای می‌ایستد و عدد اندازه‌گیری شده نیز بر روی یک مستطیل کوچک‌ در بالای صفحه، نشان داده می‌شود. صفحه نمایش اعداد، خودکار است و به صورت اتوماتیک با قرار گرفتن فرد بر روی ترازو روشن می‌شود و چند ثانیه پس از پائین آمدن فرد نیز خاموش می‌گردد.  ترازو خانگی شیشه‌ای با باتری کار می‌کند و حداکثر تا 150 کیلوگرم را بدون خطا نشان می‌دهد.

 

ترازو دیجیتال خانگی خوب

ترازو دیجیتال خانگی خوب ترازویی است که دقت اندازه‌گیری بالایی داشته باشد. قبل از خرید محصول حتما دقت اندازه‌گیری ترازوی دیجیتال را از فروشنده جویا شوید و میزان خطای آن را موردبررسی قرار دهید.

از دیگر مواردی که در انتخاب ترازو دیجیتال خانگی باید مدنظر داشته باشید، سطح قرارگیری مواد غذایی است. سطح ترازو باید طوری باشد که مواد به راحتی بر روی آن قرار گیرد و از روی آن برداشته شود.  برخی از ترازوهای موجود در بازار یک ظرف مجزا دارند که بر روی صفحه‌ی ترازو قرار داده می‌شوند. می‌توانید مواد غذایی خود را در این ظرف‌ها بریزید و ظرف را نیز به راحتی بشویید و با این کار سطح ترازوی خود را تمیز نگه دارید. علاوه بر موارد عنوان شده، نمایش واضح اعداد نیز از دیگر  گزینه‌های یک ترازو دیجیتال خوب محسوب می‌شود. اندازه و وضوح اعداد باید به گونه‌ای باشد که چشمان شما در هنگام خواندن آن اذیت نشود.

 

قیمت ترازوی خانگی

نکته‌ای دیگری که برای خرید ترازو خانگی موردتوجه قرار می‌گیرد، قیمت آن است. قیمت ترازو بستگی به عوامل مختلفی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به نوع ترازو، برند محصول، شکل ظاهری و دقت اندازه‌گیری آن اشاره کرد.

ترازوی خانگی دارای دو نوع عقربه‌ای و دیجیتال می‌باشد. ترازوی دیجیتال به علت دقت بالا طرفداران بیشتری دارد و اغلب برای مصارف خانگی پیشنهاد می‌گردد. قیمت ترازوی خانگی دیجیتال گران‌تر از نوع عقربه‌ای آن است. علاوه بر این موارد، کیفیت و کارایی ترازو نیز در قیمت آن تاثیرگزار می‌باشد. هرچه نوع متریال‌ و مواد اولیه استفاده شده بهتر باشد، قیمت ترازوی خانگی نیز بالاتر خواهد بود. شرکت سازنده ترازو، کشور صادرکننده و واسط‌هایی که در این میان وجود دارند نیز از دیگر عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت ترازو هستند.

مهم نیست ترازوی گران را برای خانه خود انتخاب می‌کنید یا ترجیح می‌دهید نوع ارزان آن را خریدرای نمایید. مهم این است که در انتخاب ترازو و فروشگاه موردنظر دقت لازم را داشته باشید و ترازو خانگی خود را از یک مکان معتبر تهیه نمایید. سعی کنید از جایی خرید کنید که ضمانت پس از فروش داشته باشد و سالم بودن ترازوی شما را تا مدتی تضمین نماید.

 

ترازو خانگی ارزان

ارزان بودن ترازو یکی از مهم‌ترین نکاتی است که موردتوجه قرار می‎گیرد، اما دقت داشته باشید که در کنار ارزان‌ بودن باید موارد دیگری را نیز در نظر بگیرید. یکی از این موارد شکل ظاهری و اندازه ترازو خانگی است.

ترازو خانگی وسیله‌ایست که همیشه به آن نیاز دارید و در دسترس شما قرار دارد. از این رو، معمولا در مکانی قرار داده می‌شود که در دید است. بنابراین، طراحی و ظاهر آن اهمیت بالایی دارد. پس قبل از این‌که بخواهید به قیمت ترازو توجه کنید، باید اندازه و شکل ظاهری آن را موردبررسی قرار دهید و از کیفیت و میزان دقت آن نیز مطمئن شوید. مدل‌های مختلف را ببینید، ویژگی‌ هریک را بررسی کنید و با توجه به بودجه‌تان بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هم کیفیت خوبی دارند و هم ارزان هستند. پیشنهاد می‌کنیم از تجربیات و راهنمایی‌های افراد آگاه در این زمینه استفاده نمایید و یک ترازوی خانگی ارزان و باکیفیت را خریداری کنید.

 

 

بیشتر خریداران از دقت این ترازو و کیفیت آن در مقایسه با قیمتش راضی هستند و بیش از ۶۰ نفر خرید آن را پیشنهاد دادهاند.

اگر اندازه دقیق مواد غذایی برایتان مهم است، بهتر است ترازوی دیجیتال را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید. 2. پس از انتخاب واحد اندازهگیری ترازو را بر روی سطح صاف قرار داده واجازه دهید تا دستگاه خاموش شود.

10 مدل از بهترین ترازوی خانگی دیجیتال + خرید آنلاین
ترازو خانگی

این مدل از ترازوهای دیجیتال کمری فیت، تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را با دقت ۱۰۰گرم وزن میکند. در گذشته در طراحی ترازوها فقط کاربرد و دقت آنها در نظر گرفته می شد اما امروزه با تبدیل شدن ترازوهای دیجیتال به یکی از وسایل خانه به طراحی ظاهری آنها توجه بیشتری می شود ترازوی دیجیتال ریکاوری دارای صفحه شیشه ای با طراحی بسیار زیبا میباشد.

این سنسورها بدون دخالت فنر و هر نوع عامل مکانیکی قادر هستند اعداد دقیقتری را به عنوان وزن واقعی افراد یا اجسام نشان دهند. This data w᠎as done  wi​th the he lp ᠎of GS​A ᠎Content  Generator DE​MO !

حافظهی داخلی این ترازو میتواند تا ۸۰۰ نتیجهی وزنگیری را در خود سان ست ذخیره ترازو دیجیتال سان ست کند.

ترازوی دیجیتال کمری فیت با ظرفیت کشش حداکثر ۱۸۰ کیلو گرم با طراحی زیبا و بدنه ای شیشه ای ۸ میلی متری یک ترازوی منحصربه فرد در گروه کالایی خود به شمار می رود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ترازو دیجیتال وب سایت خود باشید.

10 مدل از بهترین ترازوی خانگی دیجیتال + خرید آنلاین
ترازو خانگی

فقط برخی از اینکه باید ترازو را حتما روی سطح صاف گذاشت تا در نشان دادن وزن دقت داشته باشد، از این ترازو ترازو خانگی ناراضی بودند.

Con tent h​as be᠎en creat ed  by G᠎SA Content Ge nera tor  DEMO!

این ترازو مجهز به صفحه نمایش دیجیتال LCD بزرگ و خوانا، نشانگر دقیق دمای محیط، سیستم روشن شدن سریع، و نمایش مقدار باقیمانده ترازو دیجیتال باتری است.

ترازوی دیجیتال برخلاف ترازوهای قدیمی- که بر مبنای مکانیک اجسام طراحی ­شده­ بودند، با باتری یا برق ترازو شیشه ای کار­می ­کنند.

این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال مجهز به بلوتوث نسخه ۵,۰ و سازگار با سیستم عاملهای اندروید ۴,۴ و IOS 9.0 است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سان ست لطفا از سایت ما دیدن کنید.

10 مدل از بهترین ترازوی خانگی دیجیتال + خرید آنلاین
ترازو خانگی

7. سیستم خاموشی خودکار: یکی از خصوصیات ترازوهای دیجیتالی این است که شما هر وقت که پای خودتان را بر روی این ترازوها گذاشتید، عددها نمایان میشود و پس از اینکه پای خودتان را برداشتید، ترازو باید خاموش شود تا در مصرفه انرژی ترازو صرفه جویی شود. Data has been creat᠎ed by GSA᠎ Content Generat​or Demov​er​sion​!

مدل آنالوگ هم به همین شکل است؛ با این تفاوت که در نمایشگر، یک عقربه و صفحه ای به مانند ساعت وجود دارد که وقتی بر روی آن بایستید، عقربه ها تکان میخورند.

همچنین سعی کنید برای نتایج دقیق تر، پاهای خود را در همان وضعیت روی ترازو قرار ترازو خانگی دهید.

اگر اطلاعات لازم، از ترازوها را نداشته باشید، ممکن است یک جنس ضعیف را بدون اینکه بدانید بخرید!

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ترازو دیجیتال دارید، می توانید با ما در صفحه سان ست وب ترازو دیجیتال تماس بگیرید.

18 مدل از بهترین ترازوی وزن کشی دیجیتال 2022 [ دقیق و عالی ]
ترازو خانگی

یک ترازوی خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ مهمترین ویژگی یک ترازو خوب نشان دادن دقیق وزن با کمترین درصد خطا است.

مصرف بی رویه غذا و استفاده از غذاهای نامناسب سبب افزایش وزن و در نتیجه بیماری های مرتبط با چاقی از جمله بیماری های قلبی و عروقی می ترازو شیشه ای شود. ᠎Th​is c᠎ontent was g᠎en᠎erat ed ترازو شیشه ای  with G​SA Content Ge ne​ra᠎tor DEMO .

ترازوهای ارزان و گران متفاوتی در بازار یافت میشوند که بعضی از آنها حتی تا ۳ کیلوگرم اختلاف وزن را نشان داده و این موضوع میتوانید محاسبات BMI را برای شما تغییر دهد.

قبل از قدم گذاشتن روی سکوی توزین، مطمئن شوید که پای شما خیس نباشد تا باعث ایجاد لغزش از روی ترازو ترازو خانگی نشود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترازو دیجیتال.

ترازو :خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی ،هوشمند و عقربه ای
ترازو خانگی

این محصول دارای صفحهنمایش بزرگ، برای راحتتر خواندن وزن است. بیش از هزار نفر خریداران تهیه این محصول را پیشنهاد کردهاند.

این کالا صفحهای شیشهای دارد؛ بنابراین نباید با پای خیس روی آن قرار گرفت با جود آنکه صفحهی شیشهای بسیار محکم است و بهآسانی نمیشکند.

 Th᠎is post has ᠎be en w ri tten with the he lp  of G SA Content Gen er at​or DE MO​!

از آنجایی که هدف اصلی از خرید ترازو دیجیتال «تفال» کنترل روزانه وزن و تناسب اندام است، بنابراین بهترین مدل ترازو دیجیتال «تفال»، ترازویی است که بتواند در این راه به سان ست شما کمک کند.

از دیگر قابلیتهای ترازو وزن کشی افق میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛ بدین معنی که بعد از پایینآمدن از ترازو طی چند ثانیه خاموش میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سان ست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه

17 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.